Akce a slevy

Komunita facebookové skupiny Seboroická dermatitida léčba dlouhodobě diskutuje především o kosmetice, ale i o doplňcích stravy a výživových doporučeních pro zmírnění průběhu seboroické dermatitidy. Na této stránce najdete tipy na eshopy, kde lze takové produkty pořídit výhodně v akci se slevou.

V září super akce DOPRAVA ZDARMA v eshopu DrMax.cz pro objednávky už nad 199 Kč platí ještě do 26.9.2021

V lékárenském eshopu BENU platí v říjnu od 11.10 do 17.10. doprava zdarma přes Zásilkovnu na objednávky v hodnotě vyšší než 199 Kč. Sleva 200 Kč při nákupu dermakosmetiky LA ROCHE-POSAY v hodnotě nad 690 Kč. Platí už jen do 14.10. Naopak akce 1+1 zdarma na produkty BIODERMA platí až do 31.10.

Doporučené a ověřené eshopy a jejich akce pro Vaše zdraví

DrMax – moje oblíbená kamenná i online lékárna s ohromným sortimentem včetně přírodních doplňků výživy, čistých vitaminů a minerálů, vita pochutin. Nákupem či zabookováním zboží online získá člověk slevy, které v obchodu nejsou.

BENU – druhá nejoblíbenější a nejrozšířenější síť lékáren, která mívá skvělé akce a slevy. Když sháním něco konkrétního, dívám se na obě.

ProZdraví – dříve můj nejoblíbenější shop. nyní díky dostupnosti lékáren a osobním odběru zdarma u DrMax a Benu spíš pro specifické zboží, které jinde nenajdu