Akce a slevy

Komunita facebookové skupiny Seboroická dermatitida léčba dlouhodobě diskutuje především o kosmetice, ale i o doplňcích stravy a výživových doporučeních pro zmírnění průběhu seboroické dermatitidy. Na této stránce najdete tipy na eshopy, kde lze takové produkty pořídit výhodně v akci se slevou.

V dubnu 2021 doporučuji

EUCERINpři nákupu 2 ks sleva 25%, oblíbená luxusní přírodní kosmetika

URIAGE – vyhledávaná a velmi účinná kosmetika pro problematickou pleť, nyní 3 ks za cenu 2

BIODERMA Sensibio H2O 500ml – nyní extra výhodně 1 + 1ks zdarma

Doporučené a ověřené eshopy a jejich akce pro Vaše zdraví

DrMax – moje oblíbená kamenná i online lékárna s ohromným sortimentem včetně přírodních doplňků výživy, čistých vitaminů a minerálů, vita pochutin. Nákupem či zabookováním zboží online získá člověk slevy, které v obchodu nejsou.

BENU – druhá nejoblíbenější a nejrozšířenější síť lékáren, která mívá skvělé akce a slevy. Když sháním něco konkrétního, dívám se na obě.

ProZdraví – dříve můj nejoblíbenější shop. nyní díky dostupnosti lékáren a osobním odběru zdarma u DrMax a Benu spíš pro specifické zboží, které jinde nenajdu

Získejte přehled o nových článcích o seboroické dermatitidě a její léčbě na blogu. Buďte první, kdo se dozví o nové dermakosmetice nebo doplňku výživy, který zmírní potíže s dermatitidou.

Jméno:
* Email:

Souhlasím se zasíláním informací dle zákona č.110/2019Sb.