Důležitý (připnutý) příspěvekPřirozené zdraví z mořské plazmy Quinton

Přirozené zdraví z mořské plazmy

Tímto článkem tak trochu volně navážeme na předchozí blog post nazvaný Minerály, černé bahno a sůl z Mrtvého moře publikovaný na podzim loňského roku. Tentokrát se zaměříme na objevy věhlasného francouzského lékaře, biologa a biochemika Reného Quintona (1866–1925), který na konci 19. století pracoval jako

Kosmetika a sůl z Mrtvého moře

Minerály, černé bahno a sůl z Mrtvého moře

Léčivá kosmetika s černým bahnem a minerály z Mrtvého moře je ověřenou zbraní lidí se seboroickou dermatitidou, lupénkou, akné či ekzémy. Vyzkoušejte i Vy alternativu, kterou si dlouhá léta chválí spousta lidí s kožními onemocněními po celém světě. Síla darů Mrtvého moře může brzy změnit váš život.

Koronavirus prevence

Prevence proti koronaviru

Prevence koronaviru může stát na relaxaci, dostatečném spánku, meditaci a cvičení. Pokud se přidá pestrá a vyvážená strava založená na celistvých potravinách, bude to mít koronavirus těžké. Přidáním dobře zvolených doplňků stravy jako jsou vitamíny D3, K2 a C nebo probiotika / prebiotika, omega 3 mastné kyseliny, beta-glukany a adaptogeny se můžete dostat na úroveň, kdy vás nepřátelské viry nezlomí a neohrozí. Ačkoliv se můžete nakazit, průběh bude lehký a následky na vašem zdraví minimální.

Strava v těhotenství ovlivní střevní mikrobiom dítěte

Vliv početí, těhotenství, porodu a kojení na rozvoj seboroické dermatitidy

Mnozí z nás hledají příčiny nemocí v současné době. Naše imunita a obranyschopnost se ovšem formuje už v genetické informaci od rodičů (početí), životním stylu a stravě v těhotenství, při porodu a těsně po něm. Je naprosto zásadní rozdíl, zda dítě dostává po narození umělou výživu nebo je kojené. Je diametrální rozdíl, zda je dítě porozené vaginálně nebo přijde na svět sekcí.

Získejte přehled o nových článcích o seboroické dermatitidě a její léčbě na blogu. Buďte první, kdo se dozví o nové dermakosmetice nebo doplňku výživy, který zmírní potíže s dermatitidou.

Jméno:
* Email:

Souhlasím se zasíláním informací dle zákona č.110/2019Sb.