Stanislav Puffler

Autorem obsahu tohoto webu je Stanislav Puffler - seboroik, který hledal několik let vlastní a přirozené řešení seboroické dermatitidy a díky tomu se vyléčil.

Začnete u sebe - u svého životního stylu a stravování. Rádi se napijete? Kouříte? Milujete sladké a jíte sladkosti na kila? Jíte hodně masa? Zelenina vám nesmí přijít na talíř a když, tak jen ta v polévce?

Vždy jsem se snažil dbát o své zdraví a tak mě před pár lety seboroická dermatitida nemile překvapila a zaskočila. Musel jsem čelit něčemu novému a pro mne zcela neznámému. Vzhledem k tomu, že moc nevěřím konvenční medicíně a v oblasti dermatologie už vůbec (znáte to, většina dermatologů zná bohužel jen kortikoidy samotnou příčinu kožního onemocnění), rozhodl jsem se řešit situaci sám. Ostatně podobně, jako tomu bylo i u potíží s vyšším cholesterolem, kde lékaři stále jen brali krev, monitorovali výsledky a spekulovali nad prášky, které by mi doporučili. Když jsem se zmínil o své životosprávě, stravě ... nechtěli toho moc slyšet a už vůbec nenakazovat nějaké "trápení se" s dietou, sportováním, omezováním se apod. To přece není předmětem moderní medicíny, jelikož ta má na vše své léky - pardon, léky farmaceutických společností.

Studiem nemoci na internetu, metodou pokus omyl a postupným získáváním zkušeností a studiem signálů mého těla jsem zhruba během roku zjistil, jak vyléčit ten můj konkrétní případ seboroické dermatitidy. Netvrdím, že jde o univerzální řešení - lidé jsou jedineční a každá kožní nemoc může mít také trochu jiný průběh, příznaky, formu, rozsah a projevy. Snažím se pomocí tohoto webu obecně pomoci lidem se seboroickou dermatitidou - lidem s podobnými problémy, které jsem zažil i já.

Kontaktní údaje

 
Autor webu Seboroická dermatitida léčba

Provozovatelem těchto webových stránek je Stanislav Puffler, DiS. - IČ 66673879 se sídlem Komenského 696, 435 11 Lom.

Emailový kontakt

Chcete-li mne kontaktovat, zeptat se na možné řešení osobního problému se seboroickou dermatitidou nebo se prostě jen poradit, kontaktujte mne prosím na emailu standa@seboroicka-dermatitida-lecba.cz.

Ochrana osobních údajů

Na tomto webu nesbírám žádné osobní údaje. Nejsem tak ani správcem, ani zpracovatelem osobních údajů. Dosavadní emailové kontakty získané odměnou za stažení ebooku byly protokolárně smazané a to dne 22.5.2018.

Jediným nástrojem, který generuje cookies na tomto webu je nástroj webové analytiky třetí strany (Google Analytics) a to ještě bez jakékoliv návaznosti na osobní údaje vč. IP adresy, která je již v měřícím kódu anonymizována.

Detailní informace o ochraně osobních údajů dle GDPR si můžete přečíst v samostatném dokumentu.

 

Lékařské a medicínské zdroje

W

Pomohu Vám na sociálních sítích

F

Co mi skutečně pomohlo

Zkoušel jsem kde co, mastičky, konopí i micelární vody. Nic nepomohlo. Až ... Změna životního stylu směrem k celkovému zdraví je řešením seboroické dermatitidy

Nakonec jsem pochopil, že chybu musím hledat uvnitř sebe a ne na povrchu. Změnil jsem kompletně svůj životní styl, vyřešil acidobazickou rovnováhu a začal tělo zásobovat tím, co mu dlouho chybělo - tedy vitaminy, minerály, zdravými tuky a celkovou "živou" stravou.
celý můj příběh

O autorovi webu

Tento web jsem připravil pro všechny, kteří chtějí bojovat s rannou fází dermatitidy nejprve sami doma. Dermatologové tvrdí, že je nemoc nevyléčitelná, já tvrdím opak.”

Standa, 39 let

Doporučuji kosmetiku

Kosmetika Bioderma pro seboroickou dermatitidu