Kontakt

Stanislav Puffler

Autorem obsahu tohoto webu je Stanislav Puffler – seboroik, který hledal několik let vlastní a přirozené řešení seboroické dermatitidy a díky tomu se vyléčil.

Začnete u sebe – u svého životního stylu a stravování. Rádi se napijete? Kouříte? Milujete sladké a jíte sladkosti na kila? Jíte hodně masa? Zelenina vám nesmí přijít na talíř a když, tak jen ta v polévce?

Vždy jsem se snažil dbát o své zdraví a tak mě před pár lety seboroická dermatitida nemile překvapila a zaskočila. Musel jsem čelit něčemu novému a pro mne zcela neznámému. Vzhledem k tomu, že moc nevěřím konvenční medicíně a v oblasti dermatologie už vůbec (znáte to, většina dermatologů zná bohužel jen kortikoidy samotnou příčinu kožního onemocnění), rozhodl jsem se řešit situaci sám. Ostatně podobně, jako tomu bylo i u potíží s vyšším cholesterolem, kde lékaři stále jen brali krev, monitorovali výsledky a spekulovali nad prášky, které by mi doporučili. Když jsem se zmínil o své životosprávě, stravě … nechtěli toho moc slyšet a už vůbec nenakazovat nějaké „trápení se“ s dietou, sportováním, omezováním se apod. To přece není předmětem moderní medicíny, jelikož ta má na vše své léky – pardon, léky farmaceutických společností.

Studiem nemoci na internetu, metodou pokus omyl a postupným získáváním zkušeností a studiem signálů mého těla jsem zhruba během roku zjistil, jak vyléčit ten můj konkrétní případ seboroické dermatitidy. Netvrdím, že jde o univerzální řešení – lidé jsou jedineční a každá kožní nemoc může mít také trochu jiný průběh, příznaky, formu, rozsah a projevy. Snažím se pomocí tohoto webu obecně pomoci lidem se seboroickou dermatitidou – lidem s podobnými problémy, které jsem zažil i já.

Kontaktní údaje

Provozovatelem těchto webových stránek je Stanislav Puffler, DiS. – IČ 66673879 se sídlem Komenského 696, 435 11 Lom.

Emailový kontakt

Chcete-li mne kontaktovat, zeptat se na možné řešení osobního problému se seboroickou dermatitidou nebo se prostě jen poradit, kontaktujte mne prosím na emailu standa@seboroicka-dermatitida-lecba.cz.