Konopný šampon seborea

Capillus šampon seborea je unikátním přírodním řešením seboroické dermatitidy.

Konopí je lék, ať si kdo chce co chce říká. A o pleti a pokožce to platí dvojnásob. Úspěšně léčí kožní ekzémy, dermatitidy, lupénku, atopie a další další kožní onemocnění různého původu. Seboroická dermatitida patří mezi nemoci, u kterých je konopná kosmetika - ať už ve formě krémů, mastí nebo i šamponů - velmi úspěšná.

Kde koupit Capillus šampon seborea?

Zakoupíte jej v některých specializovaných dermatologických ordinacích, lepších lékárnách, ale hlavně na internetu, kde si k šamponu můžete dokoupit třeba i nějaké ty minerální přípravky a vitamíny proti překyselení organismu, jež je často hlavní příčinou vzniku seboroické dermatitidy.

Přípravek vyráběla firma Cannaderm, kterou v roce 2014 koupila společnost Simply You Pharmaceuticals a.s. - nenechte se tak zmást udávaným výrobcem. Cannaderm garantuje kvalitu drtivé většiny svých produktů certifikátem CPK - Certifikovaná přírodní kosmetika a také pečetí garantující obsah léčivého konopí.

Jak funguje šampon Capillus?

Šampon Capillus Seborea je vhodným a čistě přírodním preparátem pro mytí hlavy s citlivou, suchou a svědivou pokožku.

Může pomoci nejen proti seboroické dermatitidě, ale i lupénce nebo atopickému ekzému. Oproti mnohým jiným šamponům jako je Bioderma nebo Nizoral obsahuje jen velmi šetrné mycí látky pro zmírnění tvorby suchých šupin, svědění pokožky hlavy i zarudnutí vlasové pokožky. Vlasy zanechává čisté, bez pocitu vysoušení nebo podráždění.

Konopný šampon seborea Capillus od Cannadermu Mezi účinné látky tohoto unikátního šamponu patří léčivý konopný olej, hřebíček, yzop, sůl z Mrtvého moře a grepová semínka. Aktuální cena je 259 Kč, což je vzhledem ke kvalitě přírodní kosmetiky Cannaderm velmi příznivé.

Použití je jednoduché - nanesete na mokré vlasy, jemně napěníte, necháte působit tři až pět minut a pak důkladně opláchnete. POZOR! Šampon není určen pro kojeneckou seboreu.

Capillus šampon seborea recenze

VLASTNÍ ZKUŠENOST: Díky přírodní konzistenci vás - na rozdíl třeba od Nizoralu - po aplikování tohoto šamponu nebude pálit a svědit hlava.

 
 

Lékařské a medicínské zdroje

W

Pomohu Vám na sociálních sítích

F

Co mi skutečně pomohlo

Zkoušel jsem kde co, mastičky, konopí i micelární vody. Nic nepomohlo. Až ... Změna životního stylu směrem k celkovému zdraví je řešením seboroické dermatitidy

Nakonec jsem pochopil, že chybu musím hledat uvnitř sebe a ne na povrchu. Změnil jsem kompletně svůj životní styl, vyřešil acidobazickou rovnováhu a začal tělo zásobovat tím, co mu dlouho chybělo - tedy vitaminy, minerály, zdravými tuky a celkovou "živou" stravou.
celý můj příběh

O autorovi webu

Tento web jsem připravil pro všechny, kteří chtějí bojovat s rannou fází dermatitidy nejprve sami doma. Dermatologové tvrdí, že je nemoc nevyléčitelná, já tvrdím opak.”

Standa, 39 let

Doporučuji kosmetiku

Kosmetika Bioderma pro seboroickou dermatitidu+