Šampon Capillus Seborea

Konopný šampon seborea

Capillus šampon seborea je unikátním přírodním řešením seboroické dermatitidy.

Konopí je lék, ať si kdo chce co chce říká. A o pleti a pokožce to platí dvojnásob. Úspěšně léčí kožní ekzémy, dermatitidy, lupénku, atopie a další další kožní onemocnění různého původu. Seboroická dermatitida patří mezi nemoci, u kterých je konopná kosmetika – ať už ve formě krémů, mastí nebo i šamponů – velmi úspěšná.

Kde koupit Capillus šampon seborea?

Zakoupíte jej v některých specializovaných dermatologických ordinacích, lékárnách, ale hlavně výhodně na internetu, kde si k šamponu můžete dokoupit třeba i vlasové sérum Cannaderm seborea. Rovnou doporučuji přidat i nějaké ty minerální přípravky a vitamíny proti překyselení organismu, jež je často hlavní příčinou vzniku seboroické dermatitidy.

Přípravek vyráběla firma Cannaderm, kterou v roce 2014 koupila společnost Simply You Pharmaceuticals a.s. – nenechte se tak zmást udávaným výrobcem. Cannaderm garantuje kvalitu drtivé většiny svých produktů certifikátem CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika a také pečetí garantující obsah léčivého konopí.

Jak funguje šampon Capillus?

Šampon Capillus Seborea je vhodným a čistě přírodním preparátem pro mytí hlavy s citlivou, suchou a svědivou pokožku.

Může pomoci nejen proti seboroické dermatitidě, ale i lupénce nebo atopickému ekzému. Oproti mnohým jiným šamponům jako je Bioderma nebo Nizoral obsahuje jen velmi šetrné mycí látky pro zmírnění tvorby suchých šupin, svědění pokožky hlavy i zarudnutí vlasové pokožky. Vlasy zanechává čisté, bez pocitu vysoušení nebo podráždění.

Konopný šampon Capillus Seborea od Cannadermu

Mezi účinné látky tohoto unikátního šamponu patří léčivý konopný olej, hřebíček, yzop, sůl z Mrtvého moře a grepová semínka. Aktuální cena je 359 Kč, což je vzhledem ke kvalitě přírodní kosmetiky Cannaderm s dostatečným podílem kvalitního konopí velmi příznivá cena. Já osobně jsem jej kombinoval s Nizoralem (to když byla situace s lupy a svědivostí hlavy horší). Na čelo, kde jsem míval největší ložiska se mi osvědčil zklidňující krém DS+ od Biodermy.

Použití je jednoduché – nanesete na mokré vlasy, jemně napěníte, necháte působit tři až pět minut a pak důkladně opláchnete. POZOR! Šampon není určen pro kojeneckou seboreu.

Capillus šampon seborea recenze

VLASTNÍ ZKUŠENOST: Díky přírodní konzistenci vás – na rozdíl třeba od Nizoralu – po aplikování tohoto šamponu nebude pálit a svědit hlava. Přitom šetrně eliminovuje příznaky seboroické dermatitidy a dost spolehlivě likviduje lupy. Není to zázrak, ale mě dost pomohl.

Z vlastní zkušenosti a z pozitivních ohlasů desítek lidí, kteří trpí seboreou doporučuji tyhle šampony a kosmetiku